سایتک نهمین سال فعالیت خود را آغاز کرد

بلاگ

سایتک نهمین سال فعالیت خود را آغاز کرد

۲۳ اسفند ۱۳۹۴

با همیاری و اعتماد شما مشتریان و همکاران عزیز توانستیم هشتمین سال فعالیت این مجموعه را به پایان رسانده و وارد سال نهم آن شویم.
پیش از هر سخنی از تمام شما مشتریان عزیز به این خاطر که در طی این سال‌ها به ما در جهت پیشرفت و پیشبرد اهدافمان کمک نموده‌اید و همواره ما را مورد اعتماد و دوست خود دانسته‌اید، کمال سپاس را دارم و از این باب به خود میبالیم که مورد توجه و لطف شما بوده‌ایم.
همچنین دست تمام همکاران و دوستان عزیز در مجموعه سایتک که صادقانه و دلسوزانه به این مجموعه و پیشرفت آن کمک نمودند و همچنان در این راه در کنار من هستند را به گرمی می‌فشارم و مطمئنم این مجموعه بدون همیاری و همکاری این عزیزان قادر به فعالیت این چنین نبود.
مطابق رسم هر ساله، در این مطلب نه چندان کوتاه اتفاقاتی که در سایتک طی سال گذشته تجربه کردیم و همچنین اتفاقاتی که دوست داریم در سال پیش رو تجربه کنیم را با شما مخاطبان عزیز در میان می‌گذارم.
همان‌طور که در سال پیش اعلام نموده بودیم، در سال گذشته تمام تلاش خود را جهت تخصصی‌سازی خدمات خود و ارائه متفاوت خدمات کردیم و این امر بسیار برای شرکت مفید بود و تا به این لحظه تمامی مشتریان از این موضوع رضایت دارند. از سال پیش ما تصمیم گرفتیم تا نه به عنوان یک طراح وب‌سایت بلکه به عنوان یک شریک تجاری مورد اعتماد، در کنار مشتریانمان قرار بگیریم و از تمام جهات آن‌ها را مورد حمایت قرار دهیم.
اتفاق مهم دیگری که در سال گذشته رخ داد، تاسیس اولین شعبه‌ی رسمی شرکت با مدیریت سرکار خانم آرا غفوری بود که این شعبه به صورت کاملا مجزا اقدام به فعالیت رسمی نمود و هم‌اکنون نیز با دارا بودن 3 پرسنل، در خدمت شما مشتریان عزیز است.
برنامه‌ریزی‌های بسیار زیادی برای راه‌اندازی چند استارت آپ انجام شده که امید داریم هرچه زودتر این کسب و کارها به راه بیفتند.
البته اولین آن‌ها با همکاری شعبه گرافیک شرکت طی ماه گذشته افتتاح و راه‌اندازی شد که این استارت‌آپ ایده‌ای نو در زمینه‌ی هدایای تبلیغاتی سازمانی ارائه می‌کند که خوشبختانه با توجه به زمان کم باقی‌مانده تا عید نوروز، و در ابتدای فعالیت توانست اولین سفارش خود برای نوروز را از مشتری اخذ کند که این موضوع باعث دلگرمی ماست. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در این خصوص داشتید و یا حتی اگر نداشتید(!)، حتما به سایت این استارت‌آپ سر بزنید و ایمیل خود را جهت دریافت آخرین محصولات و ... ثبت کنید. نام این استارت‌آپ، کاستورباکس یا جعبه‌های مشتری مداری است. (www.CustomerBox.ir).
و اما برنامه‌ی شرکت در سال آتی در وهله‌ی اول راه‌اندازی نسخه جدید وب‌سایت سایتک است که در فاصله‌ی بسیار کمی از این مطلب اتفاق خواهد افتاد و تمام اقدامات آن انجام شده و کاملا آماده‌ی نصب و استفاده است.
پس از آن در اواخر نوروز سال پیش رو، پروژه‌ی جدیدی یا بهتر است بگوییم استارت‌آپی توسط سایتک با نام آمروش راه‌اندازی خواهد شد. آمروش یک نرم‌افزار جالب است که به کافه‌ها و رستوران‌ها برای جذب هرچه بیشتر مشتری کمک می‌کند. این پروژه به شما می‌گوید «یک قهوه با طعم تکنولوژی مهمونِ ما»(!).
اقدام بعدی سایتک در خصوص نرم‌افزار «تاوا» است که قبلا به شما معرفی شد و همچنان در تلاش برای تکمیل آن هستیم.
از دیگر اقدامات شرکت سایتک در سال پیش رو، تاسیس یک دپارتمان مجزا و با همکاری تعداد زیادی از افراد متخصص در زمینه‌ی تبلیغات، برندینگ و پروموت، تحت عنوان «پرورش و گسترش برند» و همچنین «پشتیبانی رسانه‌ای و برندینگ» است. پس از راه‌اندازی این دپارتمان اطلاعات تکمیلی به اطلاع شما بزرگواران حتما خواهد رسید.
علاوه بر این شرکت تازه‌ای به ثبت رسانده‌ایم که به زودی آغاز به کار خواهد نمود. این شرکت یک خدمات نو در ایران ارائه می‌کند(!). فعالیتی در زمینه‌ی تولید کارت‌ها و ابزار هوشمند الکترونیک. این پروژه نیز پس از ثبت رسمی و طی مراحل قانونی، به صورت کامل به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.
در پایان باز هم بابت دوستی شما دوستان به خود می‌بالم و کمال احترام و ارادت را خدمتتان دارم.
همچنین پیشاپیش سر رسیدن نوروزی دیگر را به شما هم‌وطنان عزیز تبریک گفته و امید دارم سال نوی شمسی، آغازگر موقعیتی نو و نقطه عطف مثبتی در زندگی شما باشد و سال نکویی را تجربه کنید.
با بهترین آرزو‌ها
عباد غفوری
مدیر عامل شرکت سایتک