ارسال سریع

بانک شماره‌ی وسیع

شارژ آنلاین

گزارش دقیق ارسال

برگشت وجه پیامک‌های ناموفق

پنل ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و گروهی

یکی از ارزان‌ترین روش‌های تبلیغات در زمان حال

ارسال پیامک‌های مناسبتی و تبلیغاتی به امری عادی و روتین در جامعه تبدیل شده است که این خدمات جهت برقراری ارتباط سازمان‌ها با مشتریانشان و همچنین اطلاع‌رسانی در خصوص خدمات و محصولات سازمان‌ها به مخاطبان و مشتریانشان است. شرکت سایتک از سال 1394 قراردادی مستقیم با اپراتور مخابراتی کشور عقد نموده است که طی این قرارداد مجاز به ارائه سامانه‌ی ارسال پیام کوتاه به مخاطبان است.
شما با دریافت پنل پیام کوتاه قادر هستید ضمن خرید شماره‌های مجازی ارسال پیامک، اقدام به شارژ حساب به تعداد دلخواه و ارسال پیامک به مخاطبان خود و یا بانک‌های اطلاعاتی متعدد موجود در سیستم (موقعیت مکانی، شغل، سن، جنسیت، کد پستی و ...) هستید.
در این خدمات نیز به مانند سایر خدمات ما، یکی از مهم‌ترین رکن‌های ارتباط با مشتری صداقت و ارائه قیمت‌ها و شرایط شفاف و منصفانه است. بسیاری از شرکت‌های ارائه پنل‌های پیام کوتاه قیمت‌ها را بدون احتساب مالیات، عوارض و سایر مبالغ قانونی اعلام می‌کنند تا مخاطب را جذب نمایند و در هنگام خرید پیامک، مخاطب متوجه این موضوع می‌شود. ما در پلن‌های سرویس پیامکی خود تمامی قیمت‌ها را به صورت قیمت نهایی و با احتساب تمام کسورات اعلام نموده‌ایم.
در این لینک ما پلن‌ها و شرایط اعطای پنل‌های پیامک را برای شما شرح داده‌ایم.