کاستومر باکس

ارائه بسته‌های خلاق برای کسب و کارها

کاستومرباکس یا جعبه‌های مشتری‌مداری، ایده‌ای نو در حوزه‌ی هدایای تبلیغاتی است، در واقع کاستومرباکس، هدایای تبلیغاتی متفاوت و خلاقی را آماده کرده است تا کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ در هر تعدادی آن‌ها را با برند خودشان سفارش دهند و پس از آماده شدن محصولات، این محصولات را برای مشتریان خود ارسال کنند.

تا پیش از کاستومر باکس اکثریت هدایای تبلیغاتی محدود به سررسید، دفترچه، لیوان و اخیرا پاوربانک و فلش شده بود، اما با وجود کاستومر باکس در یک نوروز ممکن است یک کاسه گندم یا یک کپوی حصیری پر از شکلات به عنوان هدیه‌ی نوروزی از جانب شرکت و سازمانی که شما مشتری آن هستید، به دستتان برسد!

از مزایای جالب دیگر این استارتاپ در کنار عدم وجود محدودیت در تعداد سفارش و ریبرندینگ وسیع آن، امکان فروش انحصاری هدایا به شرکت‌هاست. به این معنی که اگر سازمانی علاقه‌مند باشد، هدیه‌ای که به مشتریانش می‌دهد انحصاراً متعلق به خودش باشد، می‌تواند محصول مورد نیاز خود را به صورت انحصاری از کاستومرباکس خریداری کند. (توضیحات بیشتر)

این استارتاپ تازه‌کار، حامی کمپین «سررسید نه» نیز هست. این کمپین توسط سازمان محیط زیست تشکیل شده و تاکید دارد تا مدیران سازمان‌ها در سال نو از خرید و ارائه سررسید به عنوان هدیه خودداری کنند چرا که به ازای هر 200 جلد سررسید، یک درخت تنومند قطع می‌شود و این بسیار غم‌انگیز و نگران‌کننده است.

علاوه بر این کاستومرباکس، در بسیاری از محصولات خود از هنرهای اصیل ایرانی و تلفیق این هنرها با تکنولوژی‌ها و ابزارهای به‌روز، استفاده می‌کند که از این طریق کمک بسیار بزرگی به حفظ هنرهای اصیل ایران مانند کپوبافی، سفال‌گری، نمدبافی، ترمه، قلم‌کار و ... می‌کند.

کاستومرباکس با وب‌سایتی جامع و کامل آغاز به کار کرده است که عکس تمامی محصولات را به صورت دقیق و از زوایای مختلف منتشر کرده و امکانات متعددی را جهت شخصی‌سازی هرچه بیشتر این بسته‌ها در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد.

از آن‌جایی که کاستومرباکس خود یک استارتاپ است، به همکاران استارتاپی خود نیز احترام ویژه‌ای قائل است و برای این قشر از صاحبان کسب و کار، بر روی تمامی سفارشات، تخفیف مناسبی را لحاظ می‌کند.

وب‌سایت کاستومرباکس به آدرس www.customerbox.ir در دسترس علاقه‌مندان است و همچنین شماره تماس 02122547629 آماده صحبت با مخاطبان این کسب و کار‍! دامنه خدمات کاستومرباکس تمام مناطق ایران است و مخاطبان از هر نقطه ایران قادر به ثبت و دریافت سفارش خود هستند.