پیشینه‌ی ما

نقطه‌ی شروع سایتک و اتفاقات آن را بخوانید

در تاریخ ۲۳ اسفندماه سال ۱۳۸۶ فعالیت سایتک با تاسیس یک وبلاگ ساده آغاز شد. وبلاگی که در زمان خود تازگی و نوین بودن را برای بسیاری به ارمغان آورد. دراین وبلاگ مسائل و مطالب مربوط به حوزه‌ی فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات به ساده‌ترین شکل ممکن برای مخاطبان عموماً مبتدی تشریح می‌شد. پس از چندی آموزش‌های کاربردی و تمام مصور در دستور کار سایتک قرار گرفت که در همین حین آموزش برنامه‌نویسی نیز در کنار سایر آموزش‌ها جای داده شد.
سایتک رفته رفته گسترده تر شد و مطالب بیشتری را در بر می‌گرفت.
در تاریخ ۷ دی‌ماه سال ۱۳۸۷ فعالیت سایتک ابعاد تازه‌تری گرفت و در کنار سایتک مجموعه‌ی تصویری‌ای با نام «ایمیجر» آغاز به کار کرد که منحصراً نسبت به ارائه خدمات تصاویر پس زمینه و تصویر می‌پرداخت.
پس از آن سایتک فعالیت خود را در کنار مجموعه اصلی با چندین سایت و خدمات دیگر به پیش برد از ارائه خدمات برای گوشی‌های آیفون تا خبر و اطلاع رسانی.
و اما در سال ۱۳۸۹ سایتک به صورت رسمی در سازمان ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید و از آن پس اقدام به ارائه فن‌آوری‌های مدیریت وب‌سایت و مدیریت برنامه‌های تحت وب به مشتریان نموده است. در این راه به موفقیت‌های مهمی دست یافته و همچنان در حال پیمودن این مسیر پر پیچ و خم و پردردسر است.