کیفیت بسیار بالا

دستگاه‌های مدرن و دقیق

ارسال مستقیم از کشور چاپ

نظارت چاپ دقیق

چاپ تخصصی در ایران و آلمان

سایتک توانایی چاپ مستقیم در کشور آلمان و واردات آن را دارد

شرکت سایتک با توجه به گستره‌ی مشتریان خود و به این خاطر که ارتباطات قوی و مفیدی با شرکت‌ها و سازمان‌های اروپایی و آمریکایی دارد و همچنین همکاری‌های نزدیک این شرکت با اتاق بازرگانی ایران و سوئیس، با عقد قراردادی رسمی با یکی از شرکای اقتصادی خود در کشور آلمان، کشور چاپ، در سال ۲۰۱۵ موفق به اخذ امتیاز چاپ مستقیم در آلمان برای اولین بار در ایران شد.
ما قادر هستیم در صورتی که شما نیاز به چاپ با کیفیت اروپا و دستگاه‌های قوی، دقیق و به‌روز اروپایی و آلمانی را دارید اوراق و محصولات شما را به صورت مستقیم در کشور آلمان چاپ کرده و آن را از طریق روش‌های ترانزیت با شرایط و متدهای مختلف وارد کشور نماییم.
همچنین با توجه به نیاز مبرم شرکت سایتک به وجود یک چاپخانه استاندارد، با کیفیت و مسئولیت‌پذیر جهت انجام امور چاپی مشتریان خود، از سال ۱۳۹۴ با شراکت مستقیم در یک چاپخانه ممتاز، این توانایی را کسب کردیم تا با اطمینان خاطر تمامی کارهای چاپی این مجموعه را از نظر کیفیت تضمین نماییم. همکاران ما در این حوزه با نظارت دقیق چاپی و حضور در کنار دستگاه‌های چاپ در هنگام چاپ قادر به تضمین بهترین کیفیت چاپ هستند.
برخلاف شرکت‌های تبلیغاتی و طراحی، شرکت سایتک در امور چاپی واسطه نبوده و تمامی امور چاپی زیر نظر مستقیم مسئولین این شرکت و تحت شرایط و تصمیمات دقیق شرکت سایتک انجام می‌گردد و تمامی محصولات چاپی دارای تضمین و گارانتی ویژه شرکت بوده و در صورت وجود هرگونه نقص و اشکالات چاپی، اوراق مذکور مورد چاپ مجدد قرار می‌گیرد.