عکاسی محصول

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی خبری

عکاسی تجاری، صنعتی

بهترین ابزار جهت معرفی خدمات و محصولات شما عکس خوب است

یکی از بهترین اختراعات بشر در تاریخ، اختراع خاطره‌نگارهایی به اسم دوربین بوده. عکس یکی از بهترین راه‌کارهای ارائه و نمایش خدمات و محصولات شما به مخاطبانتان است. یکی از اشکالاتی که در این حوزه به‌ماننده حوزه‌های دیگر در کشور وجود دارد، اقدام افراد غیر متخصص که در واقع کاربران و استفاده‌کنندگان دوربین‌های عکاسی هستند، به عنوان متخصصین این حوزه است. در واقع کارفرمایان و سازمان‌ها باید این قدرت تصمیم‌گیری و دید را داشته باشند که عکاسی صرفاً عکس گرفتن نیست و عکاس در وهله‌ی اول باید عکس را از دید علمی و هنری بررسی کند. از مهم‌ترین مولفه‌های عکاسی، نورپردازی دقیق و حساب شده است که باعث تفاوت‌های چشمگیر در زیبایی عکس‌های شما می‌شود.
شرکت سایتک به‌مانند تمامی خدمات خود که به‌صورت کاملاً تخصصی، استاندارد و علمی ارائه می‌شوند، خدمات عکاسی را نیز به همین‌صورت به مشتریان خود که ارزش بالایی دارند ارائه می‌کند.
عکاسی از محصولات شما در آتلیه با نورپردازی، عکاسی در محل و عکاسی تجاری و همچنین عکاسی خبری از جمله فعالیت‌های شرکت سایتک در این خصوص است. تمامی عکس‌های دریافت شده به صورت اورجینال و در فایل اصلی به مشتری تحویل داده می‌شود.
سایتک در حال برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات موشن‌گرافیک و ویدیوبرداری در آینده‌ای نزدیک است.