بدون واسطه

قرارداد رسمی و مستقیم با دیتاسنتر

سرور اختصاصی

سرور مجازی

برترین کنترل پنل دنیا

خدمات هاستینگ اختصاصی و ثبت دامنه

قرارداد مستقیم با دیتاسنتر آمریکا و ثبت مستقیم دامنه بدون واسطه

هاستینگ
با توجه به اهمیت کسب و کار و فعالیت مشتریان شرکت سایتک و این نکته مهم که بیشترین حجم مشتریان شرکت را سازمان‌های مهم و دارای مخاطب بالا و یا کمپانی‌های غیر ایرانی تشکیل داده‌اند، نیاز جدی در خصوص وجود ی فضای وب امن و کارآمد وجود دارد. از همین رو و با توجه به کاهش تحریم‌های ایالات متحده آمریکا در حوزه فناوری در سال 2013، شرکت سایتک موفق شد با نام و آدرس واقعی ایران خود اقدام به عقد قرارداد رسمی با یک دیتاسنتر آمریکایی کند. معمولاً شرکت‌های ارائه خدمات هاست در ایران، خدمات خود را از دیتاسنترهای خارج از کشور علی‌الخصوص آلمان تهیه می‌کنند و به علت وجود تحریم‌ها بر روی کشور ایران، اطلاعاتی غیر حقیقی و آدرسی به غیر از آدرس ایران را در ارتباطات اداری و مالی خود با دیتاسنترها مطرح می‌سازند و اگر به هر علتی اتفاقاتی رخ دهد که به فایل‌های مشتریان و وب‌سایت‌ها لطمه وارد کند، عملا شرکت‌ها قادر به پیگیری جدی موضوع نیستند و ناچار به پذیرش راهکار دیتاسنتر مورد نظر هستند. در کنار این ایراد، امکان بلاک نمودن هاست در صورت اطلاع دیتاسنتر از اطلاعات حقیقی شرکت‌ها خطری دیگر در راه ارائه خدمات میزبانی وب است.
شرکت سایتک نیز در سال‌های دور این مشکلات را تجربه کرده بود که نارضایتی مقطعی مشتریان را در پی داشت. از همین رو با عقد قرارداد رسمی با دیتاسنتر اینترسرور آمریکا توسط نماینده شرکت در آن کشور به صورت حضوری، تمامی حواشی مربوط به این اتفاقات را برای همیشه از بین بردیم.
حال شرکت سایتک دارای یک سرور اختصاصی در این دیتاسنتر است که تنها به میزبانی مشتریان خود می‌پردازد و به علت حجم کم وب‌سایت‌ها بر روی یک سرور، سرعت و کیفیت بالای خدمات برای مشتریان به وجود آمده است. میزان آپتایم (زمان روشن بودن سرور بدون اختلال) 99.999 درصد بوده و میزان داون‌تایم (قطع بودن سرور و عدم نمایش سایت‌های مشتریان) تنها 00.001 درصد بوده است. جهت اطمینان از این موضوع این سند را با کلیک بر روی همین بخش مشاهده کنید..
متعاقبا به علت اختصاصی بودن سرور و هزینه‌های بالای ماهانه‌ی سرور، قیمت ارائه این خدمات ما بیشتر از شرکت‌های ارائه هاست خواهد بود و در صورت بالا رفتن تعداد مشتریان روی سرور به صورت لحظه‌ای سروری جدید را به این سرور خواهیم افزود. در این لینک قادر به مشاهده تعرفه خدمات میزبانی وب توسط سایتک هستید. ثبت دامنه برای بخش ثبت دامنه نیز شرکت سایتک با عقد قرارداد مستقیم با کمپانی ریسلو از کشور هلند، اقدام به ثبت انواع دامنه‌های بین‌المللی می‌نماید. برای ثبت دامنه‌های ملی نیز با یکی از نمایندگان مرکز ثبت دامنه‌های ملی قراردادی عقد نموده‌ایم که امکان ثبت لحظه‌ای و آنلاین دامنه را برای ما در پی دارد.
در کنار دو کمپانی فوق، شرکت سایتک همواره به دنبال موقعیت‌های جدید جهت دریافت کمترین نرخ ثبت دامنه برای مشتریان است و از همین رو همکاری‌های پراکنده‌ای با کمپانی‌های Moniker آمریکا، 1&1 آلمان و Namecheap آمریکا دارد.
شرکت سایتک در پی تاسیس یک شرکت مجزا تحت نام «میزبانک»، جهت تخصصی‌سازی این خدمات و ارائه انحصاری توسط این شرکت است که اقدامات اولیه آن انجام شده است و پس از راه‌اندازی این شرکت شما قادر به ثبت آنلاین انواع دامنه‌های اینترنتی از طریق پلتفرم اختصاصی میزبانک خواهید بود.