تبلیغ در نشریات

تبلیغات محیطی

تبلیغ در فضای مجازی

بررسی بازار

اتاق فکر

تحقیق جامعه

پروروش و گسترش برند

تیمی صد نفره حامی شماست برای معرفی برندتان

پس از اقدامات مثبت دولت کشورمان در خصوص رفع تحریم‌های اقتصادی بین‌المللی علیه ایران و متعاقباً درخواست حضور شرکت‌های اروپایی و آمریکایی در کشور، و با توجه به گستره‌ی مشتریانمان و علی‌الخصوص ارتباط مفید و سازنده شرکت سایتک با اتاق بازرگانی ایران و سوئیس، و همچنین درخواست‌های متعدد مشتریان غیر ایرانی شرکت، تصمیم به راه‌اندازی یک دپارتمان اختصاصی و مجزا جهت ارائه مشورت‌های لازم و همچنین فعالیت در زمینه‌ی بازارسازی، بازاریابی و برندینگ در شرکت گرفتیم. این دپارتمان که با کمک گروهی از طراحان، مهندسان، جامعه شناسان، اقتصاد‌دانان و متخصصان حوزه تبلیغات و برندینگ تشکیل شده است، تلاش بر ارائه خدماتی در سطح استانداردهای بین‌المللی در حوزه برندینگ دارد.
پس از معرفی این سرویس و دریافت بازخوردهای مثبت اولیه، تصمیم بر گسترش محدود این خدمات در بین مشتریان داخلی گرفتیم تا تمامی مشتریان ما قادر باشند از تمام یا برخی از خدمات ارائه شده در این حوزه بهره‌مند شوند.
خدماتی که ما در حوزه‌ی برندینگ و تبلیغات حرفه‌ای به عنوان یک شرکت معتبر و رسمی ارائه می‌کنیم، موارد زیر هستند:
۱. پشتیبانی برندینگ و رسانه‌ای با کمک تیم‌های خلاق سایت
۲. برندینگ فضای مجازی و رصد آنلاین
۳. پشتیبانی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی
۴. تبلیغات خودخواسته (در دست تدوین و بهره‌برداری)

۱. پشتیبانی برندینگ و رسانه‌ای با کمک «تیم‌های خلاق سایت»
پس از عقد قرارداد پشتیبانی برندینگ و رسانه‌ای که طی بازه‌ی زمانی یک‌ساله و موعدهای پرداخت ماهانه عقد می‌شود، بنا به تشخیص اتاق فکر دپارتمان و نیازهای سازمان مشتری و خدمات لازم و فازبندی خدمات، شرکت از میان تیم بزرگ همکاران خود که در بروشور اولیه به مشتری ارائه شده است، افرادی را به عنوان «تیم خلاق سایتک» متشکل از فعالان حوزه‌ی مختلف لازم برای آن مشتری، جمع نموده و وظایف مشخصی را بنا به تشخیص اتاق فکر به این تیم واگذار می‌کند. در دوره‌های ماهانه، گزارشات مبسوطی از خدمات و فعالیت‌های صورت گرفته به اطلاع مشتری به صورت مکتوب خواهد رسید و اتاق فکر دپارتمان طبق برنامه‌ریزی‌های خود، قادر به تغییر تیم خلاق در ماه‌های بعد و یا تصمیم به ادامه فعالیت تیم مذکور خواهد بود. در صورت نارضایتی مشتری از نحوه‌ی ارائه خدمات نیز تمامی هزینه‌های باقی‌مانده طبق مدت زمان و تعداد روزهای قرارداد، به مشتری عودت داده می‌شود.

۲. برندینگ فضای مجازی و رصد آنلاین
این خدمات مختص سازمان‌هایی است که نیاز به مطرح شدن سازمان خود در فضای مجازی وب دارند. پس از عقد قرارداد برندینگ فضای مجازی، ما اقدام به استاندارد‌سازی و ارتقای رتبه‌ی وب‌سایت سازمان در موتورهای جستجو و همچنین تبلیغات در فضای مجازی خواهیم نمود. همچنین در صورت تمایل مشتری، سازمان مورد نظر را در شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌کنیم و بازخوردهای آن را رصد می‌کنیم و اقدام به معرفی محصولات و خدمات سازمان مورد نظر در این فضا می‌کنیم. در انتهای هر ماه میلادی گزارشی مبسوط از نحوه‌ی بازخورد مجازی، بازدیدهای وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی و نرم‌افزارهای پیام‌رسان به مشتری ارائه خواهد شد.

۳. پشتیبانی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی
این سرویس شرکت سایتک با استقابل قابل توجه و خوبی از جانب مشتریان مواجه شد و یکی از نیازهای جدی فضای فعلی کسب و کارها است. همان‌طور که همگی مطلع هستیم، شبکه‌های اجتماعی در این زمانه به عضوی جدانشدنی از زندگی آنلاین مردم جامعه ما و صد البته دنیا تبدیل شده و با توجه به درصد بالای جوانان در کشور، این فناوری‌ها در ایران بازخورد بسیار قابل توجهی برای کسب و کارها به ارمغان آورده است. مدیریت شبکه‌های اجتماعی متعدد و همچنین تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی و طراحی تصاویر مخصوص و مناسب حال و هوای این شبکه‌های اجتماعی کاری است که بسیاری از سازمان‌ها موفق به اجرای صحیح و قوی آن نیستند و در این حوزه در یک نگاه ضعیف دیده می‌شوند. ما برای ارائه این خدمات پلان‌های متعددی با توجه به نیازهای افراد و سازمان‌های مختلف تدارک دیده‌ایم که می‌توانید فایل توضیحات و قیمت‌های ارائه این خدمات را از این لینک دریافت کنید.