برنامه‌نویسی اختصاصی

پنل مدیریت فارسی و ساده

امنیت قوی

رعایت استانداردهای بین‌المللی

سرعت بالا

طراحی علمی توسط متخصص گرافیک

سازگاری با دیوایس‌های مختلف

طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت

برنامه‌نویسی اختصاصی طبق استانداردهای بین‌المللی و اخد گواهی‌نامه‌های مربوطه

وب‌سایت‌های اینترنتی نقش به‌سزایی در رونق کسب و کار و اقتصاد جامعه دارند و از همین رو با توجه به نرخ بسیار بالای گسترش استفاده از اینترنت در کشور، و به این خاطر که فعالیت در این حوزه نیاز به دانش تخصصی دارد، سوءاستفاده‌های متعددی در این حوزه از کمبود دانش کارفرمایان توسط شرکت‌ها و افراد غیر تخصص رخ می‌دهد که هوشیاری بیش از پیش کارفرمایان، راه‌کاری برای رفع این مشکلات است.
شرکت سایتک از بدو تاسیس، در زمینه‌ی برنامه‌نویسی کاملاً اختصاصی فعال بوده و این فعالیت را ادامه داده است که تا به امروز نیز نتایج فوق‌العاده مثبت و چشمگیری از جانب مشتریانمان دریافت کرده‌ایم. در روش کاری سایتک، ما نیازهای شما را طی صحبت‌های شفاهی بررسی می‌کنیم و طی یک نامه رسمی تمامی نیازهای شما را به صورت مکتوب با توجه به تجربه‌ی خود به شما منتقل می‌کنیم. در این نامه همچنین ما مبلغ انجام پروژه، مدت زمان و تمامی شرایطی که تا انتهای همکاری چندساله امکان رخ دادن دارند را برای شما به‌صورت شفاف ذکر می‌کنیم (مانند هزینه‌های سال آتی، افزودن زبان و ...). در صورت تمایل قرارداد طراحی وب‌سایت عقد شده و مبلغ پیش‌پرداخت اخذ می‌شود. در این مرحله ما با کمک طراحان گرافیک خود اقدام به طراحی تم وب‌سایت به‌صورت عکس می‌کنیم و به شما خروجی کار را ارائه می نماییم و در صورت تایید شما، برنامه‌نویسی وب‌سایت آغاز می‌شود. یکی از نکات جالب این است که در صورتی که شما یا ما تشخیص بدهیم که قادر به رفع نیاز شما در خصوص طراحی وب‌سایت نیستیم، هزینه‌های پیش‌پرداخت شما مرجوع شده و قرارداد فسخ می‌شود.
یکی از متدهای مطرح و حائز اهمیت شرکت ما در خصوص خدمات طراحی وب‌سایت این است که ما صرفاً وب‌سایت سازمان شما را طراحی و برنامه‌نویسی نمی‌کنیم بلکه راهنمایی‌های لازم را به عنوان کمک به شما ارائه می‌کنیم و در خصوص کسب و کار شما ایده‌پردازی کرده و یا مشاوره‌های تخصصی در حوزه‌ی وب به شما ارائه می‌کنیم به نحوی که شرکت سایتک با تمامی مشتریان فعلی خود رابطه‌ای نزدیک و دوستانه داشته و حتی بعد از گذشت چند سال از شروع همکاری، باز هم خدمات و مشاوره‌های متعددی به مشتریان ارائه می‌شود.