سایتک وارد هشتمین سال فعالیت خود شد

بلاگ

سایتک وارد هشتمین سال فعالیت خود شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۳

امروز ۲۳ اسفند مصادف است با سالروز آغاز فعالیت سایتک که اکنون سال هفتم فعالیت خود را پشت سر گذاشته و وارد سال هشتم شده است.
در طول چند سال گذشته تمام تلاش خود را در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به شما مشتریان عزیز به کار گرفتیم و تجربیات مفیدی را با شما داشتیم. امیدواریم در سال آتی فعالیت سایتک نیز بتوانیم خدماتی شایسته و درخور شما بزرگواران را ارائه نماییم.
مطابق رسم هر ساله بر خود لازم می دانم توضیحات و اطلاعاتی در خصوص چشم‌انداز فعالیت شرکت در سال آتی را خدمت شما مخاطبین عزیز اعلام نمایم تا از این طریق، بتوانیم شما را در جریان برنامه‌های کوتاه مدت شرکت سایتک قرار دهیم.
در ابتدای امر سعی خواهیم کرد در آینده‌ای نزدیک، به سمت تخصصی‌سازی بیشتر خدمات طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت قدم برداریم و به همین خاطر به‌زودی تغییراتی در سیاست‌های جذب پروژه اعمال خواهیم کرد و فعالیت شرکت در این بخش را از طراحی و برنامه‌نویسی صرف، به سمت همکاری‌های کامل با سازمان‌ها سوق خواهیم داد. در این حوزه خدماتی نظیر پشتیبانی رسانه‌ای و برندینگ، پشتیبانی خدماتی، گسترش فعالیت تجاری، ارائه راهکارهای جامع وب و .. در نظر است.
همچنین در بهار سال آینده، شرکت سایتک بیشتر تمرکز خود را مستقیما معطوف به پیاده‌سازی تجاری نرم‌افزار اتوماسیون تحت وب آژانس‌های مسافرتی با نام تجاری «تاوا» خواهد نمود. برنامه‌ریزی در خصوص فروش، آموزش و پشتیبانی این نرم‌افزار به صورت کامل انجام شده است و یک تیم ۱۰ نفره در ابتدای کار مسئول پیگیری و ارائه این نرم‌افزار خواهند بود که به مرور و با توجه به نیاز، تعداد این افراد بیشتر می‌شود.
علاوه بر این، سعی داریم در سال آتی نمای ظاهری وب‌سایت شرکت و همچنین بخشی از محتوای آن را تغییر دهیم تا علاوه بر به‌روز‌ نمودن طراحی وب‌سایت، تکنولوژی‌های نوینی نظیر ریسپانسیو را در وب‌سایت اعمال نماییم.
به زودی و در اواسط بهار سال آینده، خدماتی نوین در حوزه‌ی تبلیغات سازمانی الکترونیک عرضه خواهیم نمود که این خدمات برای اولین بار در کشور ارائه شده و مطمئنا با استقبال عموم مواجه خواهد شد. جهت عرضه‌ی تخصصی این خدمات شرکتی مجزا با برندی متفاوت معرفی خواهد شد.
برای سال نوی شمسی تخفیف‌ها و امتیازهای مختلفی را برای مشتریان و همچنین مخاطبان سایتک فراهم کرده‌ایم که متعاقبا توسط وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و پیامک به اطلاع عموم خواهد رسید.
همچنین همانطور که پیش از این اعلام شده بود، تمامی خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه و امور مربوط به پنل پیامک به شرکت میزبانک که متعلق به سایتک می‌باشد منتقل شده است. امیدواریم در تابستان و یا پاییز سال آینده بتوانیم خدمات این شرکت را به صورت عمومی عرضه نماییم.
در کنار برنامه‌های فوق، برنامه‌هایی نیز پیش‌بینی شده است که در حال حاضر قطعی نیستند و فقط می‌توان اشاره نمود که در پی تاسیس چند شرکت جهت ارائه خدمات متنوع در سطح وب هستیم.
بابت همکاری و اعتماد شما در طول مدت فعالیت سایتک از صمیم قلب تشکر می‌کنم و امیدوارم همچنان بتوانیم مورد اعتماد شما واقع شویم و همکاری‌های متعدد و مفیدی داشته باشیم. همچنین پیشاپیش آغاز سال نو را از جانب خود و مجموعه سایتک به تمام شما مخاطبین عزیز تبریک گفته و بهترین‌ها را برایتان آرزومندم.
با سپاس مجدد
عباد غفوری
مدیرعامل شرکت