از این پس تطابق با اینترنت اکسپلورر 6 توسط شرکت سایتک پشتیبانی نمی‌شود

بلاگ

از این پس تطابق با اینترنت اکسپلورر 6 توسط شرکت سایتک پشتیبانی نمی‌شود

۱۸ آذر ۱۳۹۱

به اطلاع تمامی مشتریان عزیز می‌رسانیم از این پس وب‌سایت‌هایی که توسط سایتک طراحی می‌شوند در اینترنت اکسپلورر 6 قابل مشاهده نخواهند بود.
این تغییر در وب‌سایت‌های جدید طراحی شده لحاظ شده است و در وب‌سایت‌های قبلی نیز به مرور درون‌ریزی می‌گردد.
در توضیح دلیل این امر می‌توان گفت :
مهم‌ترین روش ارتباط کاربران با دنیای بی‌کران اینترنت نرم‌افزار مرورگر است. مرورگر اینترنت اکسپلورر 6 که برخی کاربران در حال استفاده از آن برای گشت و گذار در محیط وب هستند مربوط به سال 2001 و یا قبل از آن است!. مطمئنا از سال 2001 تا کنون اتفاقات متفاوتی رخ داده و کلیه استانداردهای برنامه‌نگاری وب دگرگون شده است چرا که وب یک محیط پویاست.
کاربران با بروزرسانی مرورگر خود علاوه بر استفاده از امکانات جدید در محیط وب می‌توانند در مشاهده وبسایت‌ها سرعت بیشتری را تجربه کرده و دنیای اینترنت را به گونه‌ای متفاوت‌تر لمس کنند. از تمام این موارد مهم‌تر مبحث امنیت در اینترنت است. از آن‌جا که کاربران به وسیله‌ی مرورگر بیشترین ارتباط با اینترنت را خواهند داشت بدافزارها و افراد سوءاستفاده‌گر می‌تواند با سهولت کامل رایانه آن‌ها را مورد حمله قرار دهند که با داشتن مرورگری جدید امنیت رایانه‌ی کاربران تا حد بسیار بالایی تامین می‌گردد.
اما چه مرورگری را انتخاب کنید. اکنون تعداد زیادی کمپانی‌های معتبر دنیا اقدام به تولید مرورگر نموده‌اند. می‌توانید با سلیقه‌ی خود یکی را برگزینید. اما شاید ورود به آدرس www.internet-browser-review.toptenreviews.com بتواند در این انتخاب به شما کمک کند. در این وبسایت می‌توانید برترین مرورگرهای دنیا را بر حسب تعداد استفاده‌کنندگان مشاهده کنید.
با آرزوی بهترین‌ها