سایتک دهمین سال فعالیت خود را آغاز کرد

بلاگ

سایتک دهمین سال فعالیت خود را آغاز کرد

۲۵ اسفند ۱۳۹۵

۹ سال از اولین قدم‌های سایتک گذشت و در آستانه نوروز سال ۹۶، سایتک وارد دهمین سال فعالیت خود شد.
سال گذشته یکی از پربارترین سال‌های فعالیت سایتک بود و از حمایت، دلگرمی و اعتماد شما مشتریان عزیز در طول این سال و علی‌الخصوص مشتریان قدیمی‌تر سایتک که با تمام آزمون و خطاهای ما همراه بوند سپاسگزاریم.
مجموعه‌ی سایتک در طول سال گذشته کمی بزرگ‌تر شد و اقدامات گسترده‌تری را به انجام رساند از جمله این‌که دو استارتاپ قوی با همکاری همکاران خوب ما در مجموعه سایتک آغاز به کار کرد. استارتاپ کاستومر باکس که در حوزه هدایای تبلیغاتی اختصاصی و نوآورانه فعالیت می‌کند و استارتاپ آمروش که یک نرم‌افزار فرهنگی برای محیط‌های گرم کافه‌های شهر تهران ارائه شد.
از نظر پیشرفت سامانه‌های داخلی و به‌روزرسانی ابزارها، در سالی که گذشت پنل مدیریت ورژن ۲.۵ را ارائه کردیم که تحولی در ساختار پنل‌های مدیریت وب‌سایت‌های مشتریان است و امکانات بسیار بیشتری را به نسبت پنل ورژن ۲ در اختیار این عزیزان قرار می‌دهد.
همچنین اتفاق مهم دیگری که در سال گذشته برای سایتک افتاد، به‌روزرسانی کامل وب‌سایت مجموعه بود که بازخوردهای بسیار مثبتی را از مخاطبان دریافت نمود، افزوده شدن بخش گفتگوی آنلاین از امکاناتی بود که بسیاری از عزیزان مخاطب ما را خوشحال کرد.
در نظر داریم هر چه زودتر وب‌سایت را به زبان انگلیسی نیز ترجمه کنیم تا مخاطبان انگلیسی زبان نیز بتوانند از امکانات وب‌سایت استفاده کنند.
در سال گذشته و پس از به‌روزرسانی وب‌سایت، بخشی را تحت عنوان آموزش راه‌اندازی کردیم که قصد داریم موارد متعددی را در این بخش آموزش دهیم چه برای مشترکین سایتک و چه عموم افراد. همچنین اولین قدم‌ها برای بخش ابزارهای سایتک برداشته شد و اولین ابزار سایتک که وظیفه تغییر زبان اعداد را دارد، راه‌اندازی شد.
ما در نظر داریم رفته رفته ابزارهای مفید و متفاوتی را در این بخش به وجود بیاوریم. این ابزارها به‌صورت رایگان خدماتی را به مخاطبان ارائه خواهند کرد تا در امور تحت وب افراد سرعت بالاتری را حاکم کند.
برای سال پیش در نظر داریم فعالیت‌های دو استارتاپ نوپای خود را گسترش دهیم تا به حجم بالاتری از سفارش و خدمات برسند. همچنین در تلاش هستیم تا تیم‌های خلاق سایتک را به صورت رسمی آغاز کنیم و به بهره‌برداری برسانیم.
به جهت تبریک و شادباش سالگرد تاسیس شرکت سایتک، هدایا و تخفیف‌هایی را در نظر گرفته‌ایم که به زودی در شبکه‌های اجتماعی توسط همکاران اطلاع‌رسانی می‌شود.
در پایان مجددا از همکاری، اعتماد و حضور شما مخاطبان و مشتریان سایتک تشکر می‌کنیم و از داشتن مخاطبانی مانند شما به خود می‌بالیم.
 همچنین پیشاپیش سر رسیدن نوروزی دیگر را به شما هم‌وطنان عزیز تبریک گفته و امید دارم سال نوی خورشیدی، آغازگر موقعیتی نو و نقطه عطف مثبتی در زندگی شما باشد و سال نکویی را تجربه کنید.


با آرزوی سلامتی و موفقیت روافزون
عباد غفوری
مدیرعامل شرکت سایتک