اطلاعیه در خصوص تحریم دامنه‌های با مالکیت ایران

بلاگ

اطلاعیه در خصوص تحریم دامنه‌های با مالکیت ایران

۰۱ مرداد ۱۳۹۶

با سلام خدمت مشتریان گرامی شرکت سایتک
 اخیرا و از تاریخ ۱۸ جولای، کمپانی هلندی ریسلو اقدام به تحریم ایران و چند کشور دیگر در خصوص ارائه خدمات ثبت دامنه نموده است.
اکثریت غریب به اتفاق دامنه‌های بین‌المللی در ایران از طریق این شرکت تا کنون به ثبت می‌رسیده است و در حال حاضر ما در حال مذاکره با چند شرکت دیگر برای انتقال کلیه دامنه‌ها هستیم.

لطفا به ایمیل‌ها و شایعاتی که در این خصوص ارسال می‌شود و شرکت‌های سودجو که با ایجاد شائبه قصد در افزایش مشتریان خود و انتقال دامنه‌های افراد به شرکت‌های متفرقه را دارند توجه نفرمایید.
طبق بررسی‌ها و اطلاعیه‌ی صادر شده از کمپانی ریسلو، کلیه دامنه‌های ایرانی تا سال آینده بدون هیچ مشکلی بر روی همین کمپانی میزبانی می‌شوند و قوانین تحریم جدید فقط امکان ثبت دامنه جدید با مشخصات ایران را از محدود می‌کند و کماکان امکان تمدید و یا انتقال دامنه وجود دارد.

شرکت سایتک این اطمینان را به تمامی مشترکین خود می‌دهد که کلیه دامنه‌های ثبت شده توسط این شرکت امن هستند و پس از بررسی دقیق شرکت‌های ثالث و عقد قرارداد رسمی با نام و آدرس رسمی ایران، اقدام به انتقال تدریجی دامنه‌های مشتریان خواهیم کرد و در این خصوص هیچ نگرانی وجود ندارد.