دومین اجلاس وب فارسی با حمایت شرکت سایتک برگزار می‌شود

بلاگ

دومین اجلاس وب فارسی با حمایت شرکت سایتک برگزار می‌شود

۲۶ تیر ۱۳۹۶

دومین اجلاس وب فارسی در سرفصل‌ها و موضوعات مختلف حوزه تجارت الکترونیک و وب فارسی با سخنرانی بیش از ۱۵ نفر از فعالان و متخصصان این حوزه در تاریخ ۱۲ مردادماه در مرکز همایش‌های وزارت ارتباطات برگزار می‌شود.

مخاطبان و مشتریان شرکت سایتک قادر هستند با ۴۰ درصد تخفیف ویژه در این رویداد حضور پیدا کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت اختصاصی رویداد به نشانی www.pwconf.ir مراجعه نمایید و برای تهیه بلیط و ثبت‌نام در رویداد بر روی لینک زیر کلیک کنید:

www.evand.com/pwconf

کد تخفیف ۴۰ درصدی برای ثبت‌نام ویژه مشتریان و مخاطبان شرکت سایتک
saitak

توضیحاتی در خصوص رویداد:
پس از برگزاری نخستین دوره اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی در آذر ماه سال ۹۵ در سالن همایش‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با استقبال سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی و با هدف نزدیکی هرچه بیشتر این دو کفه قدرت وب فارسی برگزار شد، دوازدهم مردادماه پیش رو، دومین دوره از این اجلاس با قدرت و کیفیتی دوچندان، پذیرای حضور مخاطبان این حوزه خواهد بود. 
در این دوره از اجلاس، تمرکز جدی‌تری بر بخش غیر دولتی صورت گرفته است و تلاش شده سخنرانی‌ها و پانل‌هایی در جهت انتقال تجربیات و دانش افراد فعال در حوزه وب فارسی در چارچوب برگزاری این رویداد گنجانده شود که مطمئناً با استقبال بیشتری از جانب مخاطبان مواجه خواهد شد. 
اجلاس وب فارسی، به همت کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی و با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات برگزار می‌شود. 
این دوره از اجلاس در راستای پنج محور حیاتی و کلیدی وب فارسی یعنی طراحی و توسعه، کارآفرینی، فناوری‌های مالی (فینتک)، امنیت سایبری و کسب و کارهای اینترنتی و با سخنرانی افراد سرشناس و متعددی از حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود. لازم به توضیح است این دوره از رویداد شاهد سخنرانی افراد متعدد و بیشتری نسبت به دوره اول خواهد بود. 
اجلاس توسعه‌‌دهندگان وب فارسی با دعوت و حضور همزمان دو بخش دولتی و خصوصی ادامه مسیر خواهد داد و بنا داریم همچون گذشته این دو اقلیم دور افتاده از یکدیگر را کمی نزدیک‌تر کنیم تا زمینه را برای گام‌های بعدی توسط «کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی» و سایر دوستان هم‌نظر مهیا سازیم. 
امیدواریم شما فعالان عرصه‌ی مهم فضای مجازی و توسعه‌ی وب فارسی که الحق از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین افراد این جامعه هستید، ما را در این مسیر یاری نموده و با حضور خود در این اجلاس به ما در رسیدن به این هدف مهم کمک کنید.