تحولات تازه به مناسبت پنجمین سالگرد تاسیس سایتک

بلاگ

تحولات تازه به مناسبت پنجمین سالگرد تاسیس سایتک

۲۳ اسفند ۱۳۹۱

با توجه به پنجمین سالگرد تاسیس سایتک در تاریخ 23 اسفند 1391 تغییرات و تحولات گسترده‌ای در تمامی امور شرکت اعمال شده است. از جمله این تغییرات تغییرات کلی در نما و امکانات وب‌سایت این مجموعه است. در این وب‌سایت سعی شده در کنار حفظ حجم کم از آخرین و به‌رزترین فن‌آوری‌های برنامه‌نویسی دنیا نظیر HTML5، AJAX و CSS3 بهره برده شود. وب‌سایت جدید شرکت که اکنون شاهد آن هستید در هر فصل تغییراتی متناسب با آن فصل را اعمال می‌کند و شما همواره در این وب‌سایت پویایی و جذابیت را شاهد خواهید بود. در برخی مناسبت‌ها مانند همین سالگرد تاسیس شرکت نیز تغییراتی در این وب‌سایت چشم شما را نوازش خواهد داد.
در کنار موضوع وب‌سایت، تغییراتی در سیاست‌های کلی شرکت نیز ایجاد شده است از جمله مجزا نمودن بخش خدمات میزبانی وب و تشکیل شرکتی جدید به همین منظور تحت نام میزبانک. در کنار خدمات میزبانی وب، ثبت دامنه، ارائه سرور و سرور مجازی، این سایت از این پس نسبت به ارائه سامانه‌های ارسال پیام کوتاه نیز اقدام می‌کند.
در بخش طراحی سایت نیز سیاست‌های جدیدی تحت عناوین وب‌سایت‌های اعتباری و سامانه آنلاین طراحی وب‌سایت در نظر گرفته شده است.
همچنین کلیه خدمات مالی و اداری مشتریان از این پس در یک ساانه مرکزی و واحد نگه‌داری شده و به مشتریان پنل کاربری اعطا می‌شود.
با همه این تغییرات باز هم منتظر تحولات نو در آینده‌ای نه چندان دور باشید. امیدواریم بتوانیم همواره در کنار شما و برای شما بهترین‌ها را تجربه کرده و بهترین‌ها را به ارمغان بیاوریم.
عباد غفوری
مدیریت شرکت